Hakkımızda

"Başarılı girişimcilerle başarısız girişimcileri birbirinden ayıran şeylerin yarısının sadece sabır olduğunu gördüm."

 

Steve Jobs 

Biz Kimiz?

Süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda, yazılım sektöründe edindiğimiz güven ve birikimin bir yansıması olarak 2016 yılının son baharında Tictocsoft’u kurmaya karar verdik.

Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ilke edindiğimiz Tictocsoft markası ile bugüne kadar çeşitli sektörlerde müşterilerilerimize verdiğimiz Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret Çözümleri (B2C), Bayi Yazılımları (B2B), Firmaya Özel Süreç Yazılımları, Mobil Uygulama geliştirme hizmetlerimizle destek olduk. Bunula birlikte, kendi projelerimiz olan Bulut Mağazam, Hesabım Burada ve Docunox adlı projelerimizi hayata geçirdik.

Projelerimizde ve verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız teknoloji altyapısı nedeniyle özellikle teslim süresi ve veri güvenliği açısından fark yaratabiliyoruz.

Geliştirdiğimiz her projede kendimize prensip edindiğimiz 3 ilke ile yola çıkıyoruz.

Veri Güvenliği ile ÜRET!

Kullanıcı Deneyimi ile YAŞA!

Fiyat Performans Dengesini UNUTMA!

Misyonumuz

Yenilikçi bakış açısı ve kullanıcı dostu yazılım uygulamaları ile potansiyel müşteri gereksinimlerini doğru tespit eden, dünya standartlarında veri güvenliği sağlayan, müşterilerini gelecek vizyonuyla bir adım öne taşıyan ve en önemlisi dürüst ve güvenilir kalmayı para kazanmaya tercih eden bir marka olma bilinciyle geleceğe emin adımlarla yürümektir.

 

Vizyonumuz

İlk aşamada tasarladığı yaratıcı ve vizyoner ürünlerle ülke çapında ismini duyuran sektöründe saygın bir konuma ulaşmaktır.

Orta ve uzun vadede ise “yazılım ihracatı” vizyonuyla bilişim sektöründe ülkesine katma değer yaratan ve uluslararası seviyede kullanıcılara sahip ürünleriyle başarı elde etmiş bir marka olmaktır.