Özel Yazılım

 

Nasıl Tasarlıyoruz?

 

Firmanızın iş süreçlerini sizden dinleyerek sorunlarınızı öncelikle tespit ediyor, sunduğumuz akılcıl çözümlerle iş süreçlerinizin zayıf yönlerini güçlü hale getiriyoruz.

Bunu yaparken firmanızın kurumsal hafızasının ve gizli verilerinin dışarıdan yada içeriden gelebilecek herhangi bir saldırı, yada kaybolma durumuna karşın korunmasına yönelik, yüksek güvenlikli yazılım çözümleri kurgulayoruz.

Kullandığımız esnek ve geliştirilebilir alt yapı sayesinde gelecekte değişecek ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan  firmanıza ait bir yazılıma sahip oluyorsunuz.

 

Neler Tasarlıyoruz?

 

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM (Customer Relationship Management) ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi”, müşteriyi dinleyerek satış için yeni stratejiler geliştirmek anlamına gelir. CRM yazılımları bu amaç için geliştirilen tüm yazılımlardır. Yani CRM yazılımları, var olan müşteriyi korumanın yanı sıra potansiyel müşteriye de ulaşarak yeni müşteriler kazanmak ve tüm bu müşteri kitlesini elde tutarak sonuçta markaya ve ürüne bağımlı sadık müşteriler elde etmek amacıyla yapılan tüm çalışmalara verilen genel isimdir.

 

Süreç Yönetimi Yazılımı

İş Süreç Yönetimi Yazılımı(Business Process Management Software) bir organizasyonun tüm süreçlerinin başından sonuna kadar hangi aşamalardan geçtiğini, nasıl yönetileceğini optimize ederek kuruluşların performansını artıran bir yönetim sistemidir.

 

Franchising Yazılımları
Süreç Raporlama Yazılımları
Start Up Projeleri
Anahtar Teslim iş Süreçleri
Dijital Dönüşüm Projeleri


SEO

Bize Ulaşın

(0232) 700 28 87

Kazımdirik Mah 296/2 Sok No:33, Originn Bornova/İZMİR

Pazartesi - Cuma 10.00 - 18.00

Broşür İndir

Kayıt Olun!